Četrto orožje družine Prevc v pripravljenosti! Nika Prevc zmagala na državnem prvenstvu!

Včeraj so v Planici potekali še zadnji skoki v sklopu državnega prvenstva sezone 2018/19. Tekmovanje je potekalo v vseh starostnih kategorijah. Med zmagovalkami izstopa Nika Prevc (SK Triglav), mlajša sestra Petra, Ceneta in Domna. Mlada tekmovalka je slavila v kategoriji do 14 let, na zmagovalnem odru pa sta se ji pridružili še Jerica Jesenko (SSK Žiri) in Tinkara Komar (SSK Bohinj). Nika je državna prvakinja postala že pred tremi leti v kategoriji do 11 let, na odru pa sta ji tudi takrat družbo delali Jesenkova in Komarjeva.

Ekipno člani
1. SSK Ljubno BTC I
2. SK Triglav I
3. SSK Ljubno BTC

Člani
1. Timi Zajc (SSK Ljubno BTC)
2. Anže Semenič (NSK Tržič-Trifix)
3. Bor Pavlovčič (ND Rateče Planica)

Članice
1. Urša Bogataj (SSK Ilirija)
2. Ema Klinec (SSK Žiri)
3. Nika Križnar (SSK Žiri)

Ekipno do 20 let
1. SSK Ilirija
2. SSK Ljubno BTC I
3. SSK Ljubno BTC II

Mladinci do 20 let
1. Aljaž Osterc (SSK Velenja)
2. Jernej Presečnik (SSK Ljubno BTC)
3. Lovro Kos (SSK Ilirija)

Ekipno do 18 let
1. SSK Ljubno BTC I
2. SSK Ilirija
3. SSD Stol

Mladinci do 18 let
1. Žak Mogel (SSK Ljubno BTC)
2. Jan Bombek (SSK Ljubno BTC)
3. Rok Masle (SSK Ilirija)

Mladinke do 18 let
1. Ema Volavšek (SSK Ilirija)
2. Pia Mazi (SSK Ilirija)
3. Silva Verbič (SK Triglav)

Ekipno do 16 let
1. SSK Ilirija
2. SK Triglav I
3. SD Dolomiti

Mladinci do 16 let
1. Rok Masle (SSK Ilirija)
2. Miha Lipovšek Ročnik (SK Zagorje)
3. Maksim Bartolj (SSK Ilirija)

Ekipno do 15 let
1. SSD Stol
2. SSK Ilirija I
3. SSK Mengeš

Dečki do 15 let
1. Rok Masle (SSK Ilirija)
2. Taj Ekart (SSK Mengeš)
3. Lovro Dovžan (NSK Tržič-Trifix)

Dekleta do 15 let
1. Ana Jereb (SSK Žiri)
2. Urša Vidmar (SSK Ilirija)
3. Katarina Pirnovar (SK Zagorje)

Dečki do 14 let
1. Igor Teodor Herbstritt (SSK Sam Ihan)
2. Nik Heberle (SSD Stol)
3. Anej Razpotnik (SK Zagorje)

Dekleta do 14 let
1. Nika Prevc (SK Triglav)
2. Jerica Jesenko (SSK Žiri)
3. Tinkara Komar (SSK Bohinj)

Ekipno do 13 let
1. SSK Ilirija I
2. SSK Mengeš I
3. SSD Stol I

Dečki do 13 let
1. Nejc Ingolič (SSK Ilirija)
2. Matej Plut (SD Dolomiti)
3. Anej Razpotnik (SK Zagorje)

Deklice do 13 let
1. Urša Vidmar (SSK Ilirija)
2. Taja Košir (SSK Logatec)
3. Taja Bodlaj (NSK Tržič-Trifix)

Dečki do 12 let
1. Jaša Juršič (SSK Ilirija)
2. Alexei Urevc (SSD Stol)
3. Nik Bergant Smerajc (SSK Mengeš)

Deklice do 12 let
1. Nika Zamernik (SSK Ljubno BTC)
2. Živa Andrič (SSK Mengeš)
3. Tina Erzar (SD Dolomiti)

Ekipno do 11 let
1. SD Vizore
2. SK Zagorje I
3. SSK Mengeš

Dečki do 11 let
1. Maj Zakelšek (SD Vizore)
2. Aljaž Oblak (SSK Žiri)
3. Damjan Zupanec (SK Zagorje)
3. Alen Pestotnik (SSK Mengeš)

Deklice do 11 let
1. Živa Andrič (SSK Mengeš)
2. Tina Erzar (SD Dolomiti)
3. Veronika Lužnik (SSD Stol)

Dečki do 10 let
1. Timon Brglez (SD Vizore)
2. Patrik Amon (SSK Ilirija)
3. Tej Logar (SK Zagorje)

Deklice do 10 let
1. Maša Likozar (SK Triglav)
2. Zarja Kopač (SSK Žiri)
3. Neža Pucelj (SSK Ilirija)